CVZ Concept
:(

F.A AKADEMİ den Sektöre Eğitim Desteği

F.A AKADEMİ den Sektöre Eğitim Desteği

Ferit Aybar, kurduğu Akademi ile sektöre eğitim hizmeti veriyor. Ankara ' da ve Bursa'da F.A Akademi'yi kurarak perakende sektöründe bulunan firmalarla çalışmalara başlayıp satış-pazarlama ve kişisel gelişim eğitimleri verdiğini söyleyen Aybar, “Akademi 7 yıldır hizmet veriyor. Ülkemizde yaşanan sektörel olayları , kazanmış olunan tecrübelerle düzeltemeye çalışıyoruz. Eğitimi eksikleri gidermek için değil, var olan bilgilerin, yeteneklerin üzerine ekleyerek tam donanımlı olunması için tecrübelerimizi aktarıyoruz. Sektörlerde eğitim söz konusu olduğunda, eğitim planlaması, eğitimlerden beklenen hedeflere ulaşılabilmesi ve bu yolda insan, para ve diğer kaynakların en uygun şekilde kullanılabilmesi için çok büyük önem arz eden bir süreç haline gelmektedir. Eğitim planlamasının amacı, mevcut durumu analiz etmek ve geleceği tasarlamak şeklinde özetlenebilir. Bu noktada, tarafımızdan, kurumunuz yönetim ve çalışanlarıyla beraber yürüttüğümüz eğitim ihtiyaç analizi çalışması sonucu ortaya çıkardığımız eğitimler, birebir ihtiyacınıza uyuşan ve direk faydaya dönüşecek yatırımlar olarak değerlendirilebilir” dedikten sonra Akademi’de neler yaptıklarını şöyle özetledi:

“Perakende sektöründe özellikle mağazacılık konusunda gelişime açık olan firmalarda gelişimi ve yenilikleri anlatmaya çalışıyoruz. Ardında da konu başlıkları ile kurumsal ve kişisel danışmanlık kişisel gelişim seminerleri, satış ve pazarlama eğitim, satış odaklı beden dili eğitimi gibi konularda programlarımız ve seminerlerimiz devam etmektedir. Bunlara ek olarak da kurumsal reklam çalışmaları, şirket kimliği çalışmaları, profesyonel web sayfası hazırlanması, marka çalışmalar, reklam yönetimi gibi çalışımlarımızı da ekleyebiliriz.”

Birçok üniversitede satış-pazarlama başta olmak üzere derslerde teorik bilgi birikimlerinin pratik bilgileri birleştirdiğini belirten Aybar, “Sektörlerin perakende mağazacılık anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Perakende sektörün de CRM uygulamaları, sistem yöneticiliği ve kurumsallaşma projelerini de yönetiyor. Ayrıca tüm sektörlerde satış ve pazarlama odaklı ‘Ne sattığın değil, nasıl sattığın önemlidir’, ‘Satışın Kodları’, ‘Bugün evet’ isimli gibi eğitim seminerlerini Türkiye’nin birçok şehrinde ve birçok kuruluşla paylaşmakta ve aktif olarak da halen devam etmektedir” dedi.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.

Mobil Cebinizde

Mobil Cebinizde

Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Kolay İade

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

15 günde teslimat

15 günde teslimat

Sipariş verdikten 15 gün sonra ürününüz kargolanır ve kapınıza ulaşır.

Kredi kartları